Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: List
is: Listi

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: Page
is: Síða

en: General
is: Almennt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Show
is: Sýna

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
