Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: General
nl: Algemeen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Show
nl: Weergeven

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
