Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: List
ru: Список

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: General
ru: Общий

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Show
ru: Показать

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Apply
ru: Применить

en: Server
ru: Сервер

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
