Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Page
sq: Faqe

en: Show
sq: Shfaq
