Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Page
ta: பக்கம்
