Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
