Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Show
dz: སྟོན།
