Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: General
lv: Galvenie

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Show
lv: Rādīt

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
