Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: List
oc: Listar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Show
oc: Afichar

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
