Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: List
te: జాబితా

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Page
te: పేజీ

en: General
te: సాధారణ

en: Show
te: చూపించు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
