Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: List
be: Спіс

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: General
be: Агульны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Show
be: Паказаць

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць
