Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: List
ca: Llistat

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Show
ca: Mostra

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
