Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: List
hi: सूची

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: General
hi: सामान्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Show
hi: दिखाये

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
