Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: List
ja: リスト

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: General
ja: 全般

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Show
ja: 表示

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Apply
ja: 適用

en: Server
ja: サーバー

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
