Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: List
kk: Көрсету

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Page
kk: Бет

en: General
kk: Басты
