Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: General
sk: Všeobecné

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Show
sk: Zobraziť

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
