Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
