Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: General
ta: பொது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Show
ta: காட்டு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
