Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: General
th: ทั่วไป

en: Show
th: แสดง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
