Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: Translation
nl: Vertaling

en: About
nl: Over

en: outdated
nl: verouderd

en: Source language
nl: Brontaal

en: No translatable fields
nl: Geen vertaalbare velden

en: Translations of %label
nl: Vertaling van %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
nl: <strong>@language_name (Oorspronkelijke taal)</strong>
