Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Not translated
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱས་མེད

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: outdated
bo: དུས་ཡོལ་ཟིན
