Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
