Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Add
km: បន្ថែម

en: n/a
km: គ្មាន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Not translated
km: មិន​បាន​បកប្រែ

en: About
km: អំពី

en: outdated
km: ហួស​សម័យ
