Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
