Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Icon
lv: Ikona

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Document
lv: Dokuments

en: Packages
lv: Iepakojumi

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: File to import not found.
lv: Importējamais fails nav atrasts.

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Add rel="@rel"
lv: Pievienot rel="@rel"

en: Filter by name or description
lv: Filtrēt pēc nosaukuma vai apraksta
