Micon (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа
