Micon (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: About
sl: O modulu

en: File to import not found.
sl: Datoteke za uvoz ni bilo mogoče najti.
