Micon (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Open link in new window
th: เปิดลิงค์ในหน้าต่างใหม่

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Packages
th: แพคเกจ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: File to import not found.
th: ไม่พบแฟ้มที่ต้องการนำเข้า

en: Save and publish
th: บันทึกและเผยแพร่

en: Trim link text length
th: ตัดแต่งความยาวของข้อความเชื่อมโยง

en: Save and keep published
th: บันทึกและเก็บไว้เผยแพร่

en: Save and unpublish
th: บันทึกและยกเลิกการเผยแพร่

en: Save as unpublished
th: บันทึกและไม่เผยแพร่
