Micon (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka
