Micon (2.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image
da: Billede

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Archive
da: Arkiv

en: Icon
da: Ikon

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: Link text
da: Linktekst

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Document
da: Dokument

en: Packages
da: Pakker

en: Text only
da: Kun tekst

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: File to import not found.
da: Importfilen ikke fundet.

en: Link title
da: Linktitel

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
da: Kan ikke udpakke %file, ikke et gyldigt arkiv.

en: Save and publish
da: Gem og udgiv

en: Trim link text length
da: Beskær link-tekstens længde

en: URL only
da: Kun URL

en: Show URL as plain text
da: Vis URL som ren tekst

en: Add rel="nofollow" to links
da: Tilføj rel="nofollow" til links

en: Link text trimmed to @limit characters
da: Linktekst beskåret til @limit tegn

en: Link text not trimmed
da: Linktekst ikke beskåret

en: Add rel="@rel"
da: Tilføj rel="@rel"

en: Save and keep published
da: Gem og hold publiceret

en: Save and unpublish
da: Gem og afpublicér

en: Placeholder for URL
da: Placeholder til URL

en: Placeholder for link text
da: Placerholder til linktekst

en: Save as unpublished
da: Gem som upubliceret

en: Save and keep unpublished
da: Gem og behold som upubliceret

en: Link format settings
da: Link-format

en: Filter by name or description
da: Filtrér efter navn eller beskrivelse

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
