Micon (2.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: File to import not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​ដែល​ត្រូវ​នាំចូល​​ទេ

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
km: មិន​អាច​ស្រង់​ %file ចេញ​បាន​ទេ មិន​មែ​ន​ជា​ប័ណ្ណសារ​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។
