Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
