Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Open link in new window
cy: Agor dolen mewn ffenestr newydd

en: Text only
cy: Testun yn unig

en: File to import not found.
cy: Ffeil i fewnfudo heb ei ddarganfod.

en: Link title
cy: Pennwad dolen
