Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: File to import not found.
ku: په‌ڕگه‌ بۆ هێنان نه‌دۆزرایه‌وه‌
