Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Image
oc: Imatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: File to import not found.
oc: Lo fichièr d'importar es pas estat trobat.

en: Link title
oc: Títol del ligam
