Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: File to import not found.
nn: Fila som skulle importerast vart ikkje funne.
