Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta10) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
