Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta10) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Image
se: Govva

en: Archive
se: Vuorká

en: About
se: Birra
