Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
