Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Archive
cs: Archiv

en: Icon
cs: Ikona

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Packages
cs: Balíky

en: Text only
cs: Pouze text

en: About
cs: Popis

en: Icon only
cs: Pouze ikony

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: File to import not found.
cs: Soubor určený k importu nebyl nalezen.

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Icon position
cs: Umístění ikony

en: Save and publish
cs: Uložit a zveřejnit

en: URL only
cs: Pouze URL

en: Show URL as plain text
cs: Zobrazit URL jako prostý text

en: Add rel="@rel"
cs: Přidat rel="@rel"

en: Save and keep published
cs: Uložit a ponechat publikované

en: Save and unpublish
cs: Uložit a odpublikovat

en: Save as unpublished
cs: Uložit jako nezveřejněné

en: Save and keep unpublished
cs: Uložit a ponechat nepublikované

en: Filter by name or description
cs: Filtrovat podle jména nebo popisu
