Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta4) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Enabled
az: Qoşulub

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Archive
az: Arxiv

en: Icon
az: İconka

en: ID
az: İD

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Link text
az: Link mətni

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Document
az: Sənəd

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: File to import not found.
az: Import ediləcək fayl tapılmadı.
