Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: File to import not found.
eo: Importota dosiero ne trovita.
