Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta4) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Archive
et: Arhiiv

en: Icon
et: Ikoon

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Document
et: Dokument

en: Packages
et: Pakid

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: File to import not found.
et: Importfaili ei leitud.

en: Save and publish
et: Salvesta ja avalda

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: URL only
et: Ainult URL

en: Show URL as plain text
et: Näita URL-i tavatekstina

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Link text trimmed to @limit characters
et: Lingi teksti pikkus piiratud @limit tähemärgini

en: Link text not trimmed
et: Lingi teksti pikkus pole piiratud

en: Add rel="@rel"
et: Lisa rel="@rel"

en: Save and keep published
et: Salvesta ja jäta avaldatuks

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: Placeholder for link text
et: Placeholder lingi teksti jaoks

en: Link format settings
et: Lingi formaadi seaded

en: Filter by name or description
et: Filtreeri nime või kirjelduse järgi
