Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Enabled
is: Virkjað

en: - None -
is: - Einki -

en: Default
is: Standard

en: About
is: Um

en: File to import not found.
is: Fíla at flyta inn varð ikki funnin.
