Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: Icon
nl: Pictogram

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Packages
nl: Pakketten

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: About
nl: Over

en: Icon only
nl: Alleen pictogram

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: File to import not found.
nl: Bronbestand niet gevonden.

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Link title
nl: Linktitel

en: Icon position
nl: Positie pictogram

en: Save and publish
nl: Opslaan en publiceren

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: URL only
nl: Alleen URL

en: Show URL as plain text
nl: URL als platte tekst weergeven

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Link text trimmed to @limit characters
nl: Linktekst ingekort naar @limit tekens

en: Link text not trimmed
nl: Linktekst niet ingekort

en: Add rel="@rel"
nl: rel="@rel" toevoegen

en: Save and keep published
nl: Opslaan en publiceren

en: Save and unpublish
nl: Opslaan en niet publiceren

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: Placeholder for link text
nl: Plaatshouder voor linktekst

en: Save as unpublished
nl: Ongepubliceerd opslaan

en: Save and keep unpublished
nl: Opslaan en niet publiceren

en: Link format settings
nl: Instellingen linkopmaak

en: Filter by name or description
nl: Filter op naam of beschrijving

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
