Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
