Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta5) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Enabled
fil: Gumagana

en: - None -
fil: - Wala -

en: Default
fil: Pamantayan

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: File to import not found.
fil: File na inangkat ay hindi natagpuan.
