Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
