Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta7) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Image
hi: चित्र

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Archive
hi: पुरालेख

en: Icon
hi: चिन्ह

en: ID
hi: आईडी

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Open link in new window
hi: नई विंडो में लिंक खोलें

en: PDF
hi: पीडीएफ

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Document
hi: दस्तावेज़

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: File to import not found.
hi: आयात करने वाली फाइल उपलब्ध नहीं है

en: There are no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं हैं।
