Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta7) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: File to import not found.
my: import လုပ်ရမည့် ဖိုင် မတွေ့ပါ
